http://www.casesvrcgem4gnb5.onion.ly veebilehest

Andmekaitse Inspektsioon on teadlik, et veebilehel http://www.casesvrcgem4gnb5.onion.ly/ avalikustatakse isikuandmetega kohtulahendeid. Veebilehe kontaktiks on ettevõte Frantech Solutions, mis asub USA-s. Oleme teinud nimetatud ettevõttele järelepärimise, milles soovisime kogu informatsiooni võrgulehe registreerija ja/või veebimajutusettevõtte kohta. Kahjuks ei ole me seni vastust saanud ning USA-s asuva ettevõtte suhtes ei saa Andmekaitse Inspektsioon kohaldada ka sunnimeetmeid.

Seetõttu saab probleemile lahenduse kõige tõenäolisemalt Google kaudu, et otsingutulemust Teie nime alusel enam ei kuvataks. Selleks tuleb Teil pöörduda Google poole aadressil [email protected] ja taotleda nimetatud veebilehe oma nime alusel leitamatuks muutmist, põhjendades, et veebilehel avaldatud info on aegunud ning Eestis ei avalikustata kriminaalasjade otsuseid nimeliselt peale karistusregistrist karistusandmete kustutamist. Täpsemalt saate Googlest informatsiooni eemaldamise kohta lugeda siit: https://support.google.com/websearch/troubleshooter/3111061?hl=en.

Kui Google ei vasta Teile 30 päeva jooksul või kui Te ei ole saadud vastusega rahul, siis saate Google osas AKI poole allkirjastatud kaebusega pöörduda, millele lisate oma kirjavahetuse Googlega.

 


EST